HİZMETLERİMİZ

KONGRE VE KONFERANS YÖNETİMİ

Kurum içi gelişimin, sektörel paylaşımların ve dinamizmin en önemli itici aktiviteleri arasında, konferans ve toplantılar yer alıyor. Bu bağlamda konferans ve toplantı yönetiminde yüksek etkinlik daha da önem kazanıyor. EventUsta, her kurumu kendi sektörünün özellikleri ve gereksinimleri içerisinde ele alarak, konumunu güçlendirecek etkinlikleri başarıyla sonuçlandırıyor. Ölçümlenebilir verim elde edilmesini sağlıyor.

Gerçekleştirdiğimiz projelerin süreçleri içerisinde; tema geliştirme, sponsorluk dosyaları hazırlığı ve satışları, pazarlama ve iletişim faaliyetleri, bütçe oluşturulması ve takibi, konaklama, transfer, mekan hazırlıkları, kreatif uygulamalar gibi aşamalar yer alıyor. EventUsta tüm sürecin başarıyla planlanıp uygulanması konusunda gereken hizmetleri bütüncül olarak sağlayan ve koordine eden bir misyonu yerine getiriyor.

> Konferans – Kongre Planlama
– Bütçe Hazırlığı ve Kontrolü – Tema Odaklı Kreatif Çalışma – Kongre Mekanı Araştırma, Hazırlık ve Yönetimi
– Hedef Kitle Pazarlama Çalışmaları – Kongre Programı İçerik Desteğ – Web Sayfası Hazırlığı ve Yönetimi

> Kayıt ve Sponsorluk Yönetimi
– Online Kayıt Yönetimi   Satış pazarlama Dosyası Hazırlığı – Sponsorluk Satış Toplantıları Yönetimi
–  E-bülten/e-duryuru Çalışmaları  – Basın İlişkileri ve İletişim Stratejisi – Tecrübeli Personel ve Sekreterya

> Destinasyon Yönetimi
– Konaklama Rezervasyon ve Kayıt İşlemleri – Gezi ve Tur Programları
–  Rehberlik ve Transfer Hizmetleri

> Prodüksiyon Yönetimi
– Ses, Sahne ve Dekor – Simültane Ses Sistemleri ve Tercümanların Organizasyonu –  Sunum ve Diğer Templateler
– Karşılama Deskleri, Yönlendirmeler – Poster, Pano, Roll Up ve Benzeri Brandingler
– Video ve Fotoğraf Çekimi/ Webcast

> Operasyon Yönetimi
– Personel Yönetimi – Etkinlik Catering Hizmetleri  – Shuttle, Transfer  Hizmetleri – Sosyal Aktivite Organizasyonları
– Eş-Refakatçi Programları – Konuşmacı Organizasyonu – Ambulans ve Güvenlik Hizmetleri
– Protokol ve VIP Katılımcı  Organizasyonları

 

KURUMSAL ETKİNLİK YÖNETİMİ

 

Çalışma tarzımızın temelini kuruma özel yaklaşımlar oluşturuyor. Etkinlik ve toplantı projelerimizi, her kurumun farklı bir kimliği, duruşu ve yaklaşımları olduğu bilinci ile planlıyor ve uyguluyoruz. Özgün çözümlerle hizmet verdiğimiz kurumları kendi kulvarlarında potansiyellerini değerlendirmeye sevk ediyoruz.

Gücümüz, uzun yılların biriktirdiği deneyim ve bu deneyimi bugünlere taşıyan ekibimizle artıyor. Profesyonel bir metodoloji takip eden bu ekip, etkinlik ve toplantıları kurumsal stratejileri göz önüne alarak tüm lojistik detayları ile kurguluyor ve istenen sonuçlara ulaştırıyor.

EventUsta’nın uzmanlaştığı etkinlik alanları, üç ana başlıkta toplanıyor:

> Müşteri, bayi, satış ekibi topantıları

> Ödül töreni, marka ve ürün lansmanları

> Roadshow etkinlikleri

INCENTIVE

 

EventUsta’nın deneyim kazandığı ve anahtar teslim tarzında başarılı çalışmalara imza attığı alanlardan biri de, kurumların prestij ve gelecek planları açısından önem taşıyan özel ağırlama hizmetlerini üstlenmek. Şirket çalışanlarının, bayilerinin ve müşterilerinin, kurum kültürünü algılaması, benimsemesi ve uzun vadede kalıcı, iyi ilişkilerin kurulması amacına yönelik bu çalışmalar, kurumlara önemli mesafeler aldırıyor. Çeşitli motivasyon etkinlikleri ve toplantıları, EventUsta’nın bilgi birikimini, yenilikçi, yaratıcı çözümlerini ortaya koyduğu yenilikçi ve dinamik yaklaşımla, dönüm noktalarına dönüşüyor. Kurumsal başarı hikayelerine yeni sayfalar ekleyen çalışmalarımız, başlıca üç alanda gerçekleşiyor.

Müşteri odaklı motivasyon programları

Kurum içi motivasyon ve/veya takım çalışmaları

Uluslararası ağırlama hizmetleri

Özek projeler ve ağırlama hizmetleri

 

 

KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

EventUsta’nın iş anlayışında, hizmet verilen kurumun stratejik ve yapısal alanlardaki ilerlemesini dışarıdan, fakat yakından takip etmek temel amaçtır.Kurumun dışarıdan bir gözle değerlendirilme ihtiyacı, sürekli olarak karşılanır. EventUsta olarak, ayda bir defa yapılan değerlendirme toplantılarına bu anlayışla iştirak ediyor, belirli dönemlerde müşterimizde kurum içerisinde görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet kapsamında, kurumun pazarlama namına yaptığı tüm çalışmaların sürekli bir tetkik mekanizması ile incelenmesini ve raporlanmasını sağlıyoruz. Katılım sağlanacak ulusal ya da uluslararası fuar, kongre, konferans, toplantı vb. gibi etkinlikler, kurumun organize etmek istediği etkinlikler, eğitimler, roadshow‘lar veya diğer çeşitli etkinliklerin sponsorluk, reklam, advertorial gibi çalışmalarını denetliyor, gerekliliğini sorguluyoruz. Ayrıca, katılımın sonuçlarının kuruma fayda sağlaması için gereken koşulları üretiyor, bu anlamdaki çalışmalara öncülük ediyoruz. Bizim en iyi bildiğimiz iş, farklı kurumlar için bu tarz faaliyetlerin satışlarını gerçekleştirmek. Hizmet verdiğimiz kurumun ihtiyaçlarını tespit ediyor, söz konusu faaliyetlerin hangilerinin ihtiyaca uygun olduğunu belirliyor, geri dönüşümü yüksek yatırımların önünü açıyoruz. Müşterimizin kazanımı, bizim kazanımımız.